
Чоловічий годинник Skmei 1155 (Black)
895 ₴
- Під замовлення
- Код: 1155BB
Відправка з 22 квітня 2026В ОФІЦІЙНОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН НАРУЧНИХ ГОДИННИКІВ SKMEI в УКРАЇНІ "SKMEI.COM.UA" Ви можете придбати оригінальні чоловічі годинники Skmei за дуже доступною ціною.
📞 Телефонуйте для детальної консультації: +380 (68) 986-67-91
Фірма SKMEI представила апгрейд всіма улюбленої моделі Skmei 1155. Тепер чоловічі годинники Skmei 1155B в оновленому корпусі стала ще краще.

|
Годинник SKMEI 1155 B — це поєднання надійності, мужності й сучасного стилю. А саме: ✅Водонепроникність 50 АТМ. ✅Міцність корпусу і скла. ✅Якісна Led-підсвічування. ✅Подвійний циферблат. ✅Наявність додаткових кріплень на руку. ✅Додаткова кнопка для натискання підсвічування Годинник SKMEI 1155 поєднує в собі динаміку спортивного стилю та елегантність класичних механічних хронометрів. Він виглядає потужно, працює точно й підкреслює статус свого власника. На відміну від звичайних моделей, цей годинник забезпечує підвищену точність ходу, гарантуючи максимально точне відображення часу щодня. Основними функціями є: ✅Відображення дати, днів тижня, року. ✅Секундомір. ✅Подвійний час 12/24. ✅Два Будильника, що на багато зручніше.
Особливої уваги заслуговує дизайн корпусу, прикрашений декоративними сталевими «заклепками». Вони додають моделі брутальності та підкреслюють масивність цих армійських годинників SKMEI, водночас акцентуючи на силі й характері їхнього власника. Завдяки цим годинником всі любителі, а тим більш професійні спортсмени, військові зможуть забути про безглуздих випадках втрат улюблених аксесуарів з-за зняття перед улюбленою справою – спортом. Ці години вони будуть постійно з вами, у воді чи на суші, в снігу або бруду, на сонце, а можливо і в Тайзі і в Карпатах. Skmei Армійські пройдуть будь-яку погоду й негоду, це ми Вам гарантуємо !!! |
|


- Ви можете бути впевнені в якості товару.
- Ми єдині, хто працює з фабрикою-виробником годин SKMEI.
- Ми надаємо ГАРАНТІЮ
- Всі товари проходять перевірку і настройку перед продажем.
- У нас найшвидша доставка.
- НЕ ОДНОГО повернення, 100% задоволених покупців.
- Всі характеристики відповідають дійсності на 100%.
Характеристики:
![]() |
Ударостійкість. | |
![]() |
Водонепроникність 5 АТМ (50 м.), в них можна плавати. | |
![]() |
Стійкість до впливу магнітного поля. | |
![]() |
Секундомір, будильник. | |
![]() |
Автоматичний календар. |
|
![]() |
Стійкість до потертостей і подряпин. | |
![]() |
LED підсвічування (а не світлодіодна). | |
![]() |
Японський Miyota, аналоговий і цифровий (не залежить один від одного). | |
![]() |
Формат часу 12/24. |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Японський оригінальний цифровий механізм Miyota | Високоякісний пінополіуретан. | Скло: мінеральне, ударостійке |
Діаметр циферблата: 5.5 див. |
|
|
Комплект поставки включає:
✅Фірмовий годинник Skmei 1155 B.
✅Картонна коробка.
✅Інструкція українською мовою Skmei 1155.
✅Гарантія/товарний чек.
А також
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Гарантія якості 100% |
Прямі поставки від виробника |
Діє система знижок | Найшвидша доставка |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Поліуретан |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Індикатор запасу ходу | Так |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Другий часовий пояс, Світовий час |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Функція повтору сигналу будильника (snooze), Будильник, Підсвічування стрілок, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Довжина ланцюжка | 235 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Вага | 63 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліуретан |
| Назва | |
| Назва | Чоловічий годинник Skmei 1155 (Black) |
- Ціна: 895 ₴




























