В ОФІЦІЙНОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ НАРУЧНИХ ГОДИННИКІВ SKMEI в УКРАЇНІ "SKMEI.COM.UA" Ви можете придбати оригінальні годинники Skmei за дуже доступною ціною.
📞 Телефонуйте для детальної консультації: +380 (68) 986-67-91
Instagram: @skmei_watch_ua
Skmei 1335 Black - практичні і зручні наручні годинники для чоловіків.


ТІЛЬКИ У НАС:
- Ви можете бути впевнені в якості товару.
- Ми єдині, хто працює з фабрикою-виробником годин SKMEI безпосередньо.
- Ми надаємо ГАРАНТІЮ на 12 міс.
- Всі товари проходять перевірку і настройку перед продажем.
- У нас найшвидша доставка.
- НЕ ОДНОГО повернення, 100% задоволених покупців.
- Всі характеристики відповідають дійсності на 100%.

✅ Гарантія якості 100%
✅ Гарантія на годинник Skmei 1335 - 12 місяців.
✅ Оплата при отриманні.

Комплект поставки:
✅ Фірмовий годинник SKMEI 1335 Black
✅ Фірмова картонна коробка SKMEI.COM.UA
✅ Інструкція українською мовою.
✅ Гарантія/товарний чек.
✅ Окремо можна придбати фірмову подарункову коробку:

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 43 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Основні | |
| Виробник | Skmei |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Сірий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Ланцюжок | Так |
| Форма | Квадратна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Цифровий |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Функція повтору сигналу будильника (snooze), Включення/вимикання звуку кнопок, Підсвічування дисплея |
| Секундна стрілка | Відсутній |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Вічний календар, Індикація року, Другий часовий пояс |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Індикатор запасу ходу | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Довжина ремінця | 23 див. |
| Браслет/Ремінець | Нержавіюча сталь |
| Функції | Водонепроникні, Повний календар, Заднє підсвічування, Дисплей тижня, Ударостійкий, Хронограф |
| Товщина корпусу | 13 мм |
| Тип виробу | Наручний годинник |
| Стиль | Спорт |
| Тип застібки | Розкладні застібка з безпекою |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матеріалу ремінця | Нержавіюча сталь |
| Глибина водонепроникності | 50 м |
| Годинниковий механізм | Цифровий |
| Матеріал дисплея | Міцний пластик |
| Форма дисплея | Квадрат |
- Ціна: 629 ₴









