
Тактические часы Skmei 2304 (Army Green)
779 ₴
- Под заказ
- Код: 2304
Отправка с 30 мая 2026Купити водонепроникний ТАКТИЧНИЙ наручний годинник Skmei 2304 (Army Green) можна в ОФІЦІЙНОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ НАРУЧНИХ ГОДИННИКІВ SKMEI В УКРАЇНІ "SKMEI.COM.UA" з гарантією на 12 місяців.
Тактичний годинник Skmei 1219 (Army Green) функціональні та зручні !
Чіткий чорний циферблат зі збільшеними цифрами, зручний каучуковий ремінець і найголовніше повний набір функцій: час, дата, рік, секундомір, таймер зворотного відліку, тактичне нічне підсвічування + водостійкість до 50 м. з гарантією на рік! Цей годинник буде слугувати Вам багато років.

Skmei 2304:
Стильний годинник
Надійний годинник
Протиударний годинник
Водонепроникний наручний годинник
Точність ходу - гарантована!
Наявність тактичного нічного підсвічування
Дизайнерське рішення (наявність в Україні обмежена)
Гарантія 12 міс.

❗Дана модель представлена в чіткому чорному циферблаті. Всі хто шукає великий варіант циферблата - Ви його знайшли.

✔ У годиннику - Японський оригінальний цифровий механізм Miyota.
✔ Ремінець зроблений з високоякісного полімеру.
✔ Скло в моделі Skmei 2304 - мінеральне.
✔ Діаметр циферблата 4,7 див.
Комплект поставки включає:✅ Наручний годинник SKMEI 2304 Army Green ✅ Інструкція Skmei 2304 українською мовою. |
Тільки у нас
| Ви можете бути впевнені в якості товару. | ||
|
Ми працюємо з фабрикою-виробником годин SKMEI безпосередньо. |
||
| Ми надаємо ГАРАНТІЮ 1 рік. | ||
|
Всі товари проходять перевірку і настройку перед продажем. |
||
|
Всі товари виготовлені з якісних матеріалів. |
||
|
НЕ ОДНОГО повернення, 100% задоволених покупців. |
Можлива продажа ОПТОМ. Діє система знижок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Мужской |
| Тип | Спортивные часы |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Источник питания | Батарейка |
| Циферблат | Цифровой |
| Индикация | Арабские цифры |
| Формат времени | 12/24 часа |
| Стекло | Пластиковое |
| Форма | Круглая |
| Браслет/Ремешок | Полимерный |
| Класс влагозащиты | WR 50 м (5 атм) |
| Противоударные | Да |
| Хронометр | Да |
| Цвет корпуса | Оливковый |
| Цвет циферблата | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Функции даты/календаря | Вечный календарь, Индикация даты, Индикация дня недели, Индикация месяца, Индикация года |
| Спорт-функции | Секундомер |
| Дополнительные функции | Будильник, Подсветка дисплея, Включение/выключение звука кнопок |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 45 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Ширина ремешка | 22 мм |
| Длина цепочки | 25.5 мм |
| Назва | |
| Назва | Тактичний годинник Skmei 2304 (Army Green) |
- Цена: 779 ₴







